دسته‌بندی نشده, وبلاگ

چگونه یک منبع مناسب برای تقویت زبان انگلیسی انتخاب کنیم؟

چگونه یک منبع مناسب برای تقویت زبان انگلیسی انتخاب کنیم؟

چگونه یک منبع مناسب برای تقویت زبان انگلیسی انتخاب کنیم؟ در آموزش زبان انگلیسی مانند هر مطالعه دیگری اولین گام برای شروع انتخاب منبع مناسب است اما همیشه سوال اینجاست که منبع مناسب چه منبعی است؟

اگر بخواهیم پاسخ اصولی و کارشناسانه به این سوال بدهیم باید در ابتدا سوال را به این شکل دوباره مطرح کنیم:

منبع مناسب برای چه کسی؟

نکات موثر در انتخاب منبع:

هدف از یادگیری زبان انگلیسی: بدیهی هست هر کس از یادگیری زبان انگلیسی هدف مشخصی دارد و اینکه ما برای چه کار می خواهیم زبان انگلیسی را بیاموزیم نقش بسیار زیادی در انتخاب منبع مناسب دارد.

اهداف زیادی می تواند برای این امر وجود داشته باشد از جمله این اهداف می توان به مسافرت به خارج از کشور، نوشتن و خواندن مقالات علمی به زبان انگلیسی، یادگیری سرفصل های مدرسه و دانشگاه، شرکت در تجارت های بین المللی و…

مسلما وقتی فردی بخواهد برای مسافرت به کشور خارجی زبان انگلیسی را بیاموزد باید روند آموزش را به گونه ای دنبال کند که در پایان آموزش بتواند بسیاری از نیازهای خود را هنگام ارتباط با افراد انگلیسی زبان بیان کند پس این افراد باید مکالمات روزمره انگلیسی از جمله موارد مربوط به رزو اتاق در هتل جملات و اصطلاحات موبط به رستوران ها، محیط کار و … واضح است این افراد نیازمند یک مجموعه آموزشی هستند که بتواند تمامی این اصطلاحات را به صورت طقه بندی شده و موضوعی در اختیار آنها قرارد دارد سایت آموزش زبان انگلیسی به این افراد توصیه می کند که از پکیج آموزش مکالمات روز مره انگلیسی آی اسپیک استفاده کنند. 

دانشجویان  و دانش آموزان زیادی وجود دارند که در کنار کتاب های درسی می خواهند ی پکیج کمک آموزشی داشته باشند تا بتوانند با سرعت بیشتری به ارتقاع و یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. این گونه افراد نیازمند مجموعه ای هستند که بتواند علاوه بر یادگیری معنای لغات نکات گرامری موجود درمکالمات را با جزئیات بیشتر یاد بگیرند ما به این افراد مجموعه آموزشی راه انگلیسی را پیشنهاد می کنیم.

افرادی که قصد تجارت کردن و شرکت در گروه های تجاری انگلیسی را دارند می توانند از مجموعه زبان انگلیسی نصرت اندروید استفاده کنند زیرا این محصول قابلیت نصب در تلفن هوشمند را دارد و می تواند در مواقع لزوم مورد استفاده قرار گیرد.

سطح آشنایی فرد با زبان انگلیسی: از طرفی هر شخصی در یک سطح آشنایی متفاوتی با دیگران است مشخص است که اطلاعات اولیه فرد می تواند نقش زیادی در انتخاب منبع داشته باشد.

محصولات ارائه شده در سایت آموزش زبان انگلیسی غالبا به گونه ای طراحی شده اند که برای تمامی سطوح آشنایی قابل استفاده هستند.

زمانی که فرد می تواند برای آموزش اختصاص دهد: از دیگر مواردی که می توان گفت در این تصمیم گیری موثر است میزان زمانی که زبان آموز قصد دارد به آموزش بپردازد. مسلما افراد پرمشغله می خواهند در زمان کمتری آموزش را به پایان برسانند بدون اینکه از کیفیت آموزش چیزی کم شود

با توجه به مطالب گفته شده اکنون قصد داریم برای هر کدام یک از حالت ها یک راهکار حرفه ای ارائه دهیم راهکاری که بتواند پاسخ گوی همه نیاز های فرد باشد.

بعضی افراد هستند که علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارند و میخواهند در طول روز زمان زیادی به این کار اختصاص دهند برای این گونه افراد آموزش هوشمند زبان آیریس پیشنهاد می شود زیرا این محصول به شما این امکان را می دهد موزیک ها وفیلم های مورد علاقه خود را وارد آموزش کنید و با توجه به هوشمندی که دارد آنها را همراه با نمایش متن برایتان ترجمه کند و آموزش زبان را برای شما به یک سرگرمی جذاب تبدیل کند.

بر عکس این افراد افرادی هستند که نمی توانند زمان زیادی به این کار اختصاص دهند ما برای انها هم یک راه حل داریم: آموزش زبان انگلیسی در خواب (نیازی به گذاشتن زمان در روز ندارید بخوابید و انگلیسی یاد بگیرید) و یا آموزش زبان انگلیسی اندروید (به دلیل همراه بودن) بهترین گزینه خواهد بود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *