دسته‌بندی نشده

نحوه استفاده از بسته آموزشی رزتا استون انگلیسی

نحوه استفاده از بسته آموزشی رزتا استون انگلیسی

نحوه استفاده از بسته آموزشی رزتا استون انگلیسی

آموزش رزتا استون انگلیسی یک پکیج منحصر بفرد و شناخته شده در بسیاری از کشورهای دنیا است اما آیا  نحوه استفاده از بسته آموزشی رزتا استون انگلیسی را به خوبی می دانیم؟

داشتن یک منبع خوب همیشه باعث موفقیت شما در زمینه یادگیری نمی شود بلکه چیزی که مهم است این است که شما باید بدانید این منبع با چه شیوه ای طراحی شده و باید چگونه از آن استفاده کرد؟

نکاتی که باید در مورد استفاده از این پکیج مد نظر گرفت:

  • یک زمان مشخص به صورت روزانه برای یادگیری زبان تعیین کنید و به این روند را ادامه دهید و به برنامه خود پایبند باشید! مثلا روزانه حداقل یک ساعت را به کار با این پکیج اختصاص دهید. میزان زمانی که مشخص می کنید بستگی به حافظه و یادگیری و سطح تسلط شما به زبان انگلیسی دارد ولی تحقیقات و تجربیات نشان داده است که بیش از ۳ ساعت مطالعه زبان انگلیسی کمک آنچنانی به یادگیری شما نمی کند. و بیشتر از این زمان بخواهید مطالعه کنید بازدهی چندانی ندارد و عملا زمان خود را تلف کرده اید.

نحوه استفاده از بسته آموزشی رزتا استون انگلیسی

  • دروس را با یک نظم زمانی مشخص مرور کنید مثلا در ابتدا به صورت هفتگی یک مرور به گذشته داشته باشید در این مرحله مطالب را به دو قسمت تبدیل کنید مطالبی که بلد بودید و آنهایی که فراموش کردید. مطالب فراموش شده را با دقت بیشتر بخوانید و مطالبی را که به یاد داشتید را علامت بزنید تا هفته بعد مرور کنید چنانچه هفته بعد به یاد داشتید آنها را در ردیف مطالبی که قبلا بلد بودید قرار دهید و پس از یک ماه مرور کنید مطالبی که بعد از یک ماه در ذهن شما باشند وارد حافظه بلند مدت شما شده اند. با این روش دیگر فراموشی معنا نخواهد داشت.
  • این یک بسته نرم افزاری است و یکی از مزیت های عمده آن نسبت به کلاس های حضوری همین است که شما می توانید یک درس را ده ها بار ببینید و تکرار کنید و خیلی راحت یاد بگیرید. رمز یادگیری پایدار همین تکرار کردن است.
  • حتما یک دیکشنری انگلیسی در کنار خود داشته باشید یا از گوگل ترنسلیت استفاده کنید تا معانی واژه های جدید را با واژه های جدیدتر بیشتری یاد بگیرید. وجود دیکشنری به شما کمک می کند تا تمامی مترادف های آن کلمه را بشناسید و با کاربرد های دیگر آن کلمه آشنا شوید.

اکنون که روش یادگیری از این منبع زبان فوق العاده را یاد گرفتید نوبت آن رسیده تا تصمیم بگیرید می خواهید زبان انگلیسی را با چه لهجه ای بیاموزید. نسخه جدید و اورجینال پکیج رزتا استون هم لهجه بریتیش و هم لهجه آمریکایی را برای شما در قالب یک پکیج ارائه داده است.

نحوه استفاده از بسته آموزشی رزتا استون انگلیسی

۱۸۸,۰۰۰ ریال۲۰۸,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *