مقالات

گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی چه تاثیری بر یادگیری دارد؟

گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی چه تاثیری بر یادگیری دارد؟

شما وقتی می خواهید وسایلتان را در صورت نیاز به سادگی پیدا کنید آن ها را دسته بندی می کنید. با این نکته به سوال گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی چه تاثیری بر یادگیری دارد؟ پاسخ می دهیم! درست نتیجه گروه بندی بازیابی آسان تر است. هنگامی که شما در مورد مثلا آب و هوا مطالعه می کنید کلماتی مانند: باران ، برف، باد، رطوبت و… کاربرد بیشتری خواهند داشت پس شما باید یک لیست از این کلمات تهیه کنید و با مقایسه آنها با همدیگر سعی کنید آنها را به خاطر بسپارید به این شکل هم تمرکز شما بیشتر می شود و هم کلمات را سریعتر به ذهن می سپارید.

اینکه گروه بندی و دسته بندی مطالب در ذهن باعث می شود که در هنگام نیاز داشتن به آموخته ها راحت تر می توانیم آنها را بازیابی کنیم کاملا مشخص است ولی نکته ای که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه می توان یک گروه بندی درست و اصولی داشت و از چه منابعی می توان برای گروه بندی استفاده کرد؟

گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی چه تاثیری بر یادگیری دارد؟

لیست ها را از چه منابعی تهیه کنیم؟

لیست های آماده زیادی وجود دارند که شما می توانید از آنها استفاده کنید اما آیا همه این لیست ها مناسب هستد؟ شما برای شروع آموزش باید از منابع رسمی و تایید شده استفاده کنید پس از مدتی خواهید دید که که خودتان می توانید لیست تهیه کنید و یا هر رزو کلماتی را به لیست خود اضافه کنید.

کتاب های درسی هم می توانند منبع مناسبی در این زمینه باشند. نکته ای که مهم است این است که اطمینان کسب کنید که کتابی را انتخاب می کنید که بازبینی زیادی شده است و برای سطح انگلیسی شما مناسب است.

سایت آموزش زبان انگلیسی یک مجموعه ارزشمند از این لیست را در قالب متن و صوت و قابل استفاده بر روی گوشی تلفن همراه را به شما پیشنهادمی کند مجموعه مکالمات روزمره انگلیسی آی اسپیک انگلیسی  که در 7 گروه آموزشی مکالمات، مسافرت، محل سکونت، خوراکیها، خدمات عمومی خرید، و گروه آموزشی تفریحات زمان و تاریخ تهیه شده است دارای 1500 لغت است که شما می توانید در صورت نیاز از صفحات آن نیز پرینت بگیرید.

 

 گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی چه تاثیری بر یادگیری دارد؟

۱۶۰,۰۰۰ ریال۱۸۰,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *