وبلاگ

رزتا استون انگلیسی چه ویژگی هایی دارد؟

رزتا استون انگلیسی چه ویژگی هایی دارد؟

رزتا استون انگلیسی چه ویژگی هایی دارد؟ و چرا به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های آموزش انگلیسی دنیا شناخته می شود؟ 

بدون شک این همه محبوبیت در یک نر افزار آموزشی دلیل بزرگی خواهد داشت در این پست می خواهیم ویژگی های رزتا استون انگلیسی را که باعث شده است این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار مطرح در سراسر دنیا شناخته شود را بررسی کنیم.

اولین و مهم ترین دلیل این اتفاق شیوه منحصر بفرد به کار گرفته شده در این آموزش است روشی الهام گرفته از آموزش زبان مادری!

بدون شک هر کسی تسلطی که به زبان مادری خود دارد به هیچ دانسته دیگری ندارد پس بهترین روش یادگیری هم همین روش می تواند باشد. استفاده از تصاویر مرتبط و وابستگی و ارتباط بین اشیا برای آموزش و تلفظ کامل کلمات و مکالمات و گرامر، شیوه ای متفاوت را در مجموعه آموزش زبان رزتا استون فراهم کرده است
یادگیری معانی کلمات با استفاده از تصاویر و بر اساس تکرار و مفهوم کلمات بسیار تاثیر گزارتر از تکرار معنی فارسی آنها می شود وقتی ما کودک بودیم و زبان مادری خود را یاد می گرفتیم هیچ گاه بری آموزش کلمات به ما از مترادف آنها کمک گرفته نشد و تصاویر و رویدادهای اطراف ما با تمرین و تکرارهای پی در پی سبب شد این مطالب در ذهن ما حک شود.

 

رزتا استون انگلیسی چه ویژگی هایی دارد؟

رزتااستون برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که هیچ اطلاعات پیش زمینه ای در مورد زبان انگلیسی ندارند و می خواهند آموزش زبان را از صفر شروع کنند و کسانی که به دنبال یک محصولی هستند که خودآموز باشد و دیگر نیازی به شرکت در کلاس و مربی نداشته باشد.
رزتا استون که برای آموزش بسیاری از زبان های دنیا طراحی گردیده است، تمامی ویژگی های یک روش کامل آموزش زبان را در خود دارد.
رزتا استون، یکی از قدرتمند ترین و اصولی ترین روش های آموزش زبان انگلیسی است که برای آموختن زبان طراحی شده است.

این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که زبان آموز به راحتی معانی و مفهوم کلمات را درک خواهد نمود و همچنین با توجه به اینکه ساختار این آموزش زیر نظر روانشناسان خبره طراحی گردیده است، زبان آموز معانی و مفهوم کلمات و جملات را از یاد نخواهد بود.

این نرم افزار در 5 سطح طراحی شده است که شما با توجه به سطح خود می توانید آموزش را شروع کنید و همچنین کارشناسان زبان معتقدند که هر سطح از این نرم افزار با 50 تا 70 ساعت حضور در کلاس زبان برابری می کند.

شما با خرید رزتا استون انگلیسی می توانید از بهترین متد آموزش زبان در دنیا استفاده کنید

۲۹۸,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *