مقالات

آموزش زبان و حافظه عملی!

آموزش زبان و حافظه عملی!

آموزش زبان و حافظه عملی!

چرا کسانی که دچار فراموشی می شوند هرگز زبان مادری خود را فراموش نمی کنند؟ حافظه عملی!

همه ما تاکنون با افرادی رو به رو شده ایم که بر اثر حوادث حافظه خود را از دست داده اند اما این افراد هرگز توانایی هایی مانند صحبت کردن به زبان مادری و یا رانندگی را از دست نمی دهند در پاسخ باید گفت این افراد حافظه عملی خود را حفظ کرده اند، حافظه عملی قسمتی از حافظه انسان است که کارهایی را که بدون فکر کردن انجام می دهیم را در خود جای می دهد مثلا هنگامی که فردی برای اولین بار کاری را انجام می دهد و آن کار ا به تازگی آموخته است برای انجام آن باید اصول و روش کار را در ذهن خود مرور کند اما پس از مدتی برای انجام کار بدون فکر کردن و تمرکز خاصی آن کار را بدون هیچ عیبی انجام می دهد دقیقا مانند رانندگی.

آموزش زبان و حافظه عملی!

چگونه از حافظه عملی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

در قسمت قبل توضیح دادیم که کارها و مسائلی که بسیار تکرار می شوند وارد بخشی از حافظه عملی می شوند و مطالب این بخش هرگز از ذهن انسان پاک نمی شوند حال که با حافظه عملی آشنا شدیم می خواهیم از آن برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کنیم.

کلید این مسئله در تمرین و تکرار است. اگر در آموزش زبان انگلیسی همین روند تمرین و تکرار را پی بگیریم و کلمات در فاصله زمانی مشخص برای ما مرور شوند مطالب در ذهن ما حک می شود و پس از مدتی بدون نیاز به فکر و تمرکز می توانیم به راحتی انگلیسی صحبت کنیم.

آموزش زبان و حافظه عملی!

این متد دقیقا فلسفه محصولات زبان نصرت است، در این محصولات دو فرد در حال مکالمه با یکدیگر هستند و کلمات و جملات بارها و بارها با پرداختن به جزیئات و ساختار جمله در بازه های زمانی مشخص تکرار می شوند و سبب می شود مطالب در حافظه عملی زبان آموز ثبت شود و هیچگاه از حافظه او پاک نشود.

با خرید آموزش زبان انگلیسی نصرت نسخه کامپیوتری، زبان انگلیسی را در حافظه خود ماندگار کنید.

۳۲۴,۰۰۰ ریال۳۵۰,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *